„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Sport

Tabela II Liga Piłki Siatkowej Dziewcząt woj. podlaskiego

DRUGA LIGA:
1. ZSHE Białystok
2. VIII LO Białystok
3. ZSP 1Białystok
4. ZSOiT Białystok
5. LO Sejny
6. ZS Sokółka
7. ZS Niećkowo
8. I LO Łomża
9. ZS 4 Bielsk Podlaski
10. ZSG Białystok
11. ZSZ Wysokie Mazowieckie
12. LO Wysokie Mazowieckie

Więcej informacji na: http://www.pwszs.bialystok.pl/licealiada/komunikaty.htmlReprezentacja piłki siatkowej dziewcząt ZSHE w Białymstoku w roku 2011-2012

Reprezentacja piłki siatkowej dziewcząt Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych
im. M. Kopernika w Białymstoku w roku szkolnym 2011/2012

Na zdjęciu od lewej: Wojtkowska Izabela, Samoluk Justyna, Mironowicz Kamila, Muczyńska Justyna, Muczyńska Justyna, Tynkiewicz Izabela, Wnorowska Joanna, Goździk Anna, Kardasz Marta, Dobrowolska Joanna; na rękach Pani Dziedziul Marta.

Skład reprezentacji:

Goździk Anna IV a - kapitan
Samoluk Justyna IV c
Muczyńska Justyna IV e
Tynkiewicz Izabela IV e
Wnorowska Joanna III b
Chańko Justyna III f
Dobrowolska Joanna III f
Wojtkowska Izabela II a
Kardasz Marta II b
Muczyńska Justyna II d
Mironowicz Kamila II d
Opiekun: Marta Dziedziul

ZDJĘCIA FULL HD:)

Inwestycja w kadry turystyki Podlasia i Mazur

Szóstka uczniów naszej szkoły pod kierownictwem Pana Dariusza Zienkiewicza uczestniczyła w bezpłatnym kursie motorowodnym w ramach projektu "Inwestycja w kadry turystyki Podlasia i Mazur" w okresie X,XI 2011.Uczennice klasy IVE i uczniowie klasy IIIF Paulina Murzińska,Izabela Tynkiewicz,Justyna Muczyńska, Kamil Goroszewski, Krzysztof Prochacki i Mateusz Furmanek pomyślnie zdali egzamin i uzyskali stopnie Sternika Motorowodnego. W dniu 10.01.2012 odebrali patenty, które prawdopodobnie wykorzystają podczas zbliżających się - wielkimi krokami - wakacji.

Licealiada Miasta Białegostoku w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

W dniach 17-18 listopada 2011 r. odbyła się Licealiada Miasta Białegostoku
w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Wzięło w niej udział 24 szkoły. Ekonomik reprezentowali: Kalmus Aneta, Moroz Paulina, Muczyńska Justyna, Kwiatkowska Marta, Artur Idźkowski, Robert Korol, Mateusz Furmanek, Paweł Gryc.
Po zaciętych pojedynkach dziewczęta uplasowały się na 5 miejscu podczas. Chłopcom nie dopisało szczęście w losowaniu. Na starcie trafili na silną drużynę
z VI L.O. i w efekcie zajęli 15 miejsce.II Turniej Eliminacyjny w koszykówce chłopców.

Tabela końcowa:
1.    ZS 1 Zambrów 4 8 – awans do II ligi
2.    III LO Białystok 4 7 – baraż o II ligę
3.    ZSH-E Białystok 4 6 – baraż o II ligę
4.    ZSOiT Białystok 4 5
5.    ZS Wojewodzin 4 2


Ogólnopolska Konferencja „Strefa Orlika”

W dniu 12 grudnia 2011 r. odbyła się w Warszawie ogólnopolska konferencja „Strefa Orlika" skierowana do realizatorów programu „Animator Moje Boisko - Orlik 2012" oraz przedstawicieli samorządu lokalnego. W spotkaniu wzięła udział m.in. Minister Sportu i Turystyki Joanna Mucha. Po wysiłku, jakim było stworzenie infrastrukturalnej bazy o niespotykanej dotychczas skali, przyszedł czas na wspólną refleksję nad społecznym potencjałem wyżej wymienionych programów, tak, aby w kolejnych latach kompleksy boisk „Orliki" jak najpełniej służyły lokalnej społeczności. Z ramienia Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. M. Kopernika w Białymstoku szkołę reprezentował pan Tomasz Zieliński.

IV runda rozgrywek w III lidze futsalu

20 grudnia 2011 r. reprezentacja Ekonomika rozegrała IV rundę rozgrywek w III lidze futsalu szkół ponadgimnazjalnych woj. podlaskiego. Tym razem rywalizacja sportowa odbyła się na parkiecie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie. Dwa ciężkie spotkania rozegrane przez naszych piłkarzy pokazały, że nadal liczymy się w stawce o awans do II ligi.

Wyniki:

ZSHE vs. ZS 2 Grajewo: 4 – 2

ZSOiZ Goniądz vs. ZSHE: 3 – 5

Zespół „Ekonomika” wystąpił w składzie: Piotr Jarocki, Paweł Kupicz,
Wojciech Malinowski, Arkadiusz Cichoński, Karol Wróblewski,  Mateusz Kosakowski, Daniel Gajdziński, Hubert Tarasiewicz, Rafał Owczarczyk, Damian Bruliński,
Krystian Parzych.

Opiekun zespołu: Tomasz Zieliński


III runda rozgrywek w III lidzie futsalu

Za nami 3 runda rozgrywek w III lidze futsalu szkół ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego. Rywalami „Ekonomika” był Zespół Szkół Zawodowych nr 6 w Białymstoku oraz  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Białymstoku. O tej rundzie reprezentacja zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych chce jak najszybciej zapomnieć. Spotkania stały na bardzo wysokim poziomie zaś o zwycięstwie często decydowały ostatnie minuty. Porażki z lepiej dysponowanymi rywalami pokazały jak ciężka droga czeka nasz zespół w drodze o awans do wyższej ligi rozgrywek.

Wyniki:

ZSHE vs. ZSP 1: 5 – 6

ZSZ nr 6 vs. ZSHE: 9 – 4

Zespół „Ekonomika” wystąpił w składzie: Piotr Jarocki, Paweł Kupicz, Wojciech Malinowski, Arkadiusz Cichoński, Karol Wróblewski,  Mateusz Kosakowski, Hubert Tarasiewicz, Damian Bruliński, Piotr Frąckiewicz, Rafał Owczarczyk, Krystian Parzych.

Opiekun zespołu: Tomasz ZielińskiII runda III ligi futsalu dla "Ekonomika"

24 listopada 2011 r. reprezentacja Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych w Białymstoku rozegrała II rundę w III lidze futsalu województwa podlaskiego. Przeciwnikami byli XI Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku oraz gospodarz rundy Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Białymstoku. Jak na beniaminka III ligi nasi piłkarze poradzili sobie bardzo dobrze wygrywając, po bardzo zaciętej walce obydwa spotkania.

Wyniki:

ZSHE vs. XI LO: 4 – 2

ZSZ nr 2 vs. ZSHE: 1 - 5

Zespół „Ekonomika” wystąpił w składzie: Piotr Jarocki, Paweł Kupicz, Wojciech Malinowski, Arkadiusz Cichoński, Karol Wróblewski, Daniel Gajdziński, Mateusz Kosakowski, Hubert Tarasiewicz, Damian Bruliński, Piotr Frąckiewicz, Rafał Owczarczyk, Krystian Parzych.

Opiekun zespołu: Tomasz Zieliński

Sekcje sportowe

Lekkoatletyka:
poniedziałek
15.30-17.00
Trener:
Krystyna
Danilczyk-Zabawska

 

Siłownia:
czwartek
15.30-17.00
Trener:
Marcin Gogol

 

Siatkówka dziewcząt:
środa
15.30-17.00
Trener:
Marta Dziedziul

 

Siatkówka chłopców:
wtorek
16.20-17.50
Trener:
Dariusz Zienkiewicz

 

Piłka nożna:
czwartek:
15.30-17.00
Trener:
Wojciech Sokół

 

Aerobik sportowy:
wtorek:
16.20-17.50
Trener:
Piotr Sajda