EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Sukces ZSHE w Ogólnopolskim Konkursie „Najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości”

18 kwietnia 2013r. na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku odbył się regionalny finał VIII Ogólnopolskiego Konkursu „Najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości”.

Zespół w składzie: Krzysztof Bergiel, Rafał Drzewiecki, Paweł Paszko zajął I miejsce w regionie. Nasi abiturienci jako laureaci etapu regionalnego reprezentowali województwo podlaskie w ogólnopolskim finale w Łodzi (27.04.2013r.).

Najlepsze zajęcia z przedsiebiorczości to rywalizacja stworzona specjalnie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, która pozwala poznać przedsiębiorczość od praktycznej strony. Młodzież poszerza w ten sposób swoje wiadomości z dziedziny ekonomii, zarządzania oraz marketingu.

Konkurs oparty jest na metodzie case study, dzięki czemu uczniowie mogą w praktyce wykorzystać wiedzę zdobytą podczas lekcji „Podstawy przedsiębiorczości”. Promuje ideę przedsiębiorczości, zachęcając do pogłębiania wiedzy ekonomicznej, a także pobudzając  kreatywność i pomysłowość.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej karierze edukacyjno-zawodowej!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.