EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Kolejny ogromny sukces KUMONOQUE

11-14 kwietnia 2013 r. odbyły się XXXI Ogólnopolskie Konfrontacje Teatrów Młodzieżowych. Uczestniczyły w nich najlepsze grupy teatralne z całej Polski, które specjalnie na tę okazję przyjechały do Łodzi - polskiej stolicy teatru. W festiwalu nie mogło zabraknąć oczywiście szkolnej grupy KUMONOQUE, która zadebiutowała zajmując ex aequo II miejsce. W wyjeździe uczestniczyły także nowi członkowie grupy, którzy bacznym okiem obserwowali przedstawienia teatralne, zwracając uwagę na umiejętności i doświadczenie rówieśników. Oprócz tego cały zespół miał możliwość wysłuchania opinii profesjonalistów Bronisława Wrocławskiego i Mariusza Jakusa, którzy zasiedli w ławie jury. Kumonoque cieszyło się niemałym uznaniem wśród pozostałych grup teatralnych. Mimo dość napiętego grafiku grupa znalazła odrobinę czasu, by "posmakować" kultury i piękna łódzkiej manufaktury. Gratulujemy i trzymamy kciuki, by Kumonoque odnosiło dalsze sukcesy i wspinało się coraz wyżej i wyżej.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.