EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

XVI Łapski Tydzień Teatru

Dnia 22 marca Kumonoque miało okazje sprawdzić się przed lokalną publicznością na XVI Łapskim Tygodniu Teatralnym  organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Łapach.  Miło przywitał nas zaprzyjaźniony teatr Kaprys, z którym to znamy się z przeróżnych festiwali teatralnych. Tuż po występie zostaliśmy nagrodzeni gromkimi brawami, jak na gości przystało.  W tym wydarzeniu uczestniczył także nowy skład.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.