EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

XI edycja Ogólnopolskiego Konkursu z zakresu Rachunkowości

W dniach 7-8 marca 2013 roku odbył się finał XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu z zakresu Rachunkowości, organizowanego przez Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej oraz Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie.Konkurs, podobnie jak olimpiady przedmiotowe był trzystopniowy: I etap edukacyjny, II etap kwalifikacyjny, zaś III etap (finałowy) składał się z testu oraz projektu, wykonywanego za pomocą oprogramowania finansowo-księgowego.Uczeń naszej szkoły Przemysław Kownacki (kl. IV b)został laureatem i zajął IV miejsce.


W I etapie wzięło udział  9150 uczniów z 293 szkół ekonomicznych z terenu całej Polski. Do finału (III etap) zakwalifikowało się 64 uczestników. W konkursie nagrodzono 5 laureatów i 5 wyróżnionych.Laureaci i wyróżnieni otrzymali nagrody w postaci sprzętu elektronicznego (laptop i tablety), książek i drobniejszych gadżetów.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.