EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Sukces uczniów ZSHE w Turnieju Wiedzy o Zawodach

21.03.2013 odbył się finał ponadregionalnego Turnieju Wiedzy o Zawodach.  W tym roku poziom był wyjątkowo wysoki, mimo to uczniowie  naszej szkoły: Krzysztof Bergiel, Joanna Wnorowska i Justyna Leonowicz  zdeklasowali rywali zajmując kolejno pierwsze, drugie i czwarte  miejsce. Naszym zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.