EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Zwierciadła 2013

W dniach 18-19 marca w Białymstoku w VII LO odbył się festiwal teatralny "Zwierciadła 2013". Udział w festiwalu wzięło 7 teatrów w tym teatr Kumonoque. Jury w składzie Ewa Gajewska - Jasińska, Anna Kołosow - Ostapczuk oraz Jan Tuźnik postanowiło przyznać dla Kumonoque wyróżnienie, przy czym dodali, iż scenografia spektaklu jest urzekająca. Oczywiście nie obyło się bez cennych wskazówek od profesjonalistów, jak i innych zgromadzonych. Mieliśmy także możliwość uczestniczenia w różnych warsztatach ( bębniarskie, fotograficzne, taneczne, aktorskie) Wszystkim przedstawionym spektaklom przyglądały się nowe członkinie teatru - Klaudia Litwiejko, Sylwia Idźkowska, Magda Sierocka oraz Dominika Rutkowska.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.