EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Mój pomysł na biznes

W dniach 4-10 marca 2013 r. odbył się wyjazd edukacyjny pod hasłem „Mój pomysł na biznes” w ramach Projektu „Nauki ścisłe priorytetem społeczeństwa opartego na wiedzy”. Młodzież z Zespołu Szkół Gastronomicznych, Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych, III Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych w Białymstoku oraz Augustowskiego Centrum Edukacyjnego uczestniczyła w  warsztatach ukierunkowanych na kształtowanie postawy przedsiębiorczej, zakładanie i prowadzenie gospodarstwa agroturystycznego i sporządzania biznes planu tego przedsięwzięcia.

Uczniowie uczestniczyli w spotkaniach z właścicielami agrobiznesu oraz przedstawicielem władz samorządowych na temat wsparcia instytucjonalnego agrobiznesu.

Efektem pracy i współpracy uczniów będą opracowane biznes plany, jako prace konkursowe. Najlepsze spośród nich zostaną nagrodzone.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.