EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Warsztaty ekologiczne w Sudetach - Karpacz 6-9 marca 2013 r.

Trasa poznawania ze wsparciem Szkolnego Mobilnego Centrum Naukowo-Badawczego prowadziła od Kopalni Odkrywkowej w Bogatyni, Elektrowni Turów w Turoszowie, poprzez Góry Izerskie, Muzeum Ziemi i Chatę Walońską w Szklarskiej Porębie, aż po Karkonoski Park Narodowy, Sztolnię w Kowarach i Karpacz.

To krajoznawczo-edukacyjne doświadczenie sprzyjało radosnej integracji młodzieży od uroczystej kolacji poczynając przez wspólne psoty na trasie... po zaczątki przyjaźni.

Program wymagał od uczestników dobrej kondycji i super aktywności. Z dumą należy podkreślić postawę i zaangażowanie uczniów: Zespołu Szkół Zawodowych w Hajnówce oraz Zespołu Szkół Mechanicznych CKP Nr 2, IV Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Elektrycznych i Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych w Białymstoku.

Jak mawiał W. Churchill wierzymy, że "To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku"

A. Snarska, A. Szczesiul, L. Ryńska, S. Jakoniuk, L. Rojecka

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.