EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Kadra nauczycielska

 

 

Nauczyciele - przedmioty zawodowe

  • Buśko Aneta
  • Czuba Monika
  • Danilczuk Anna
  • Drewnowska Ewa
  • Dżega Anna
  • Gołębiowska Ewa
  • Gołubowska Barbara
  • Klim Izabela
  • Kolenda Magdalena
  • Kosińska Iwona
  • Kozłowska Marta
  • Kucharczyk Aneta
  • Lubas Renata
  • Mądra Joanna
  • Nartowicz  Aneta
  • Osiekowicz Katarzyna
  • Sosna Monika
  • Stankiewicz Mirosława

Doradca zawodowy

  • Aneta Nartowicz

Nauczyciele - przedmioty ogólnokształcące

Biologia

  • Siemieniuk Krzysztof

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • Kobus Stanisława - wicedyrektor
  • Krupicka Justyna

Fizyka, Chemia

  • Borys Paulina
  • Janczewska-Toczydłowska Ewelina

Geografia

  • Ostaszewski Jakub
  • Pogorzelska Anna
  • Rojecka Lucyna
  • Siemieniuk Krzysztof

Historia, wiedza o społeczeństwie

  • Filipowicz Wojciech
  • Iwaniuk Krzysztof
  • Nartowicz Aneta
  • Przeździecki Grzegorz

Informatyka

  • Przeździecki Grzegorz
  • Szast Bogusław
  • Żebrowska-Suchodolska Dorota

Język angielski

  • Gałecka-Chomiczewska Barbara
  • Górska Agnieszka
  • Jaworowska Ewelina
  • Jerzewska-Palmer Teresa
  • Mrozek Violetta
  • Przybyszewska-Pukszta Urszula
  • Węglicka Monika
  • Wiktorzak Daria
  • Wolniakowska Marta
  • Zdrodowski Henryk

Język niemiecki

  • Bagniuk Agnieszka
  • Muszyńska Monika

Język polski

  • Falgowska Monika
  • Gauk Andrzej
  • Mazur-Korniłowicz Marta
  • Piotrowska Anna

Język rosyjski

  • Chodakowska Halina
  • Mieleszko Jolanta

Matematyka

  • Kowejsza Katarzyna
  • Mieknicki Mateusz
  • Olszewska Ewa
  • Pańkowska Katarzyna

Plastyka

  • Saniukowicz Iwona
  • Ostrowska Daria

Religia

  • Bachurek-Zalewska Agnieszka
  • ks. Tomasz Mnich
  • ks. Misiejuk Andrzej
  • Piotrowska Barbara

Wychowanie fizyczne

  • Danilczyk-Zabawska Krystyna
  • Dudek Bartosz
  • Dziedziul Marta
  • Humeńczyk Krzysztof
  • Ostapczuk Tomasz -kierownik szkolenia praktycznego
  • Wajszczuk Robert
  • Zieliński Tomasz
  • Zienkiewicz Dariusz

Nauczyciele bibliotekarze

  • Bielawska Małgorzata
  • Milewska Beata

Pedagodzy

  • Mężyńska Agnieszka
  • Otapowicz Anna
  • Szargiej Marta

Wychowawcy w internacie

  • Błaszczyk Elżbieta
  • Choińska Barbara
  • Górska Ewa - Kierownik internatu
  • Grochowska Izabela
  • Kirylenko Marta
  • Krasińska Aneta
  • Krawczyk-Janowik Mariola
  • Palczewska Alina
  • Sarosiek Bożena
  • Żebrowska Aneta

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.