„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Kadra nauczycielska

 

 

Nauczyciele - przedmioty zawodowe

  • Bierć Katarzyna
  • Buśko Aneta
  • Drewnowska Ewa
  • Dżega Anna
  • Gołębiowska Ewa
  • Gołubowska Barbara
  • Kanclerz-Kępska Małgorzata
  • Klim Izabela
  • Kolenda Magdalena
  • Kosińska Iwona
  • Kozłowska Marta
  • Krzemień-Pryszczepko Barbara
  • Kucharczyk Aneta
  • Lubas Renata
  • Nartowicz  Aneta
  • Nizińśka Joanna
  • Osiekowicz Katarzyna
  • Palenceusz Katarzyna
  • Płońska Anna
  • Siłkowska Mirosława
  • Suchowolec Grażyna
  • Stankiewicz Mirosława
  • Zdancewicz Anetta

Doradca zawodowy

  • Aneta Nartowicz

Nauczyciele - przedmioty ogólnokształcące

Biologia

  • Siemieniuk Krzysztof
  • Czuba Monika

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • Kobus Stanisława - wicedyrektor
  • Nartowicz Aneta

Fizyka, Chemia

  • Borys Paulina

Geografia

  • Ostaszewski Jakub
  • Rojecka Lucyna
  • Siemieniuk Krzysztof
  • Pogorzelska Anna

Historia, wiedza o społeczeństwie

  • Filipowicz Wojciech
  • Nartowicz Aneta
  • Przeździecki Grzegorz

Informatyka

  • Ostapczuk Tomasz
  • Sulima Piotr
  • Przeździecki Grzegorz
  • Żebrowska-Suchodolska Dorota

Język angielski

  • Borecka Violetta
  • Gałecka-Chomiczewska Barbara
  • Górska Agnieszka
  • Jerzewska-Palmer Teresa
  • Marcinkiewicz Katarzyna
  • Mokrzycka Barbara
  • Przybyszewska-Pukszta Urszula
  • Węglicka Monika
  • Wiktorzak Daria
  • Wolniakowska Marta
  • Zdrodowski Henryk

Język niemiecki

  • Bacia Hanna
  • Muszyńska Monika

Język polski

  • Dzitkowska Paulina
  • Gauk Andrzej
  • Mazur-Korniłowicz Marta
  • Piotrowska Anna

Język rosyjski

  • Chodakowska Halina
  • Mieleszko Jolanta

Matematyka

  • Kowejsza Katarzyna
  • Krzemień-Pryszczepko Barbara
  • Laskowska Beata
  • Olszewska Ewa
  • Pańkowska Katarzyna

Plastyka

  • Saniukowicz Iwona

Religia

  • Bachurek-Zalewska Agnieszka
  • ks. Marcin Sztrom
  • ks. Misiejuk Andrzej
  • Piotrowska Barbara

Wiedza o kulturze

  • Dzitkowska Paulina

Wychowanie fizyczne

  • Danilczyk-Zabawska Krystyna
  • Dziedziul Marta
  • Humeńczyk Krzysztof
  • Kraszewska Milena
  • Ostapczuk Tomasz -kierownik szkolenia praktycznego
  • Wajszczuk Robert
  • Zieliński Tomasz
  • Zienkiewicz Dariusz

Nauczyciele bibliotekarze

  • Bielawska Małgorzata
  • Milewska Beata

Pedagodzy

  • Mężyńska Agnieszka
  • Repsz-Korotkich Ewa
  • Szargiej Marta

Wychowawcy w internacie

  • Błaszczyk Elżbieta
  • Choińska Barbara
  • Górska Ewa - Kierownik internatu
  • Grochowska Izabela
  • Kirylenko Marta
  • Krasińska Aneta
  • Kraszewska Milena
  • Palczewska Alina
  • Sarosiek Bożena
  • Żebrowska Aneta