EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

XV jubileuszowy Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych

W dniu 10 stycznia 2013 r. w Warszawie miesięcznik „Perspektywy” i dziennik „Rzeczpospolita” ogłosiły wyniki XV jubileuszowego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych.

Tegoroczny Ogólnopolski Ranking Liceów Ogólnokształcących i Techników ponownie potwierdził wysoką pozycję Ekonomika wśród szkół województwa podlaskiego i w skali kraju.

W dniu 13 lutego 2013 r. tradycyjnie już z dyrektorami 10 najlepszych liceów ogólnokształcących i 10 techników spotkał się Wicewojewoda Podlaski Wojciech Dzierzgowski i Wicekurator Wiesława Ćwiklińska. Podczas spotkania Pan Wicewojewoda pogratulował dyrektorom wyróżnionych szkół, wręczając pamiątkowe grawertony.


Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.