EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Uczeń ZSHE laureatem Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Przedsiębiorczości

15 stycznia 2013r. odbył się finał Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Przedsiębiorczości, którego celem  było kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę godnie reprezentowało trzech uczniów: Krzysztof Bergiel z kl. IV c,  Urszula Iwanowska z kl. III d, Paweł Paszko z kl. IV c, wyłonionych spośród 662 uczestników z 46 szkół i 10 województw. Laureatem został Paweł Paszko zdobywając indeks na dowolny kierunek WSAP oraz cenne nagrody rzeczowe. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.