EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Młodzieżowa Rada Internatu

W internacie  funkcję samorządu pełni Młodzieżowa Rada Internatu, w skład której wchodzą przedstawiciele grup wychowawczych.

Zarząd Młodzieżowej Rady Internatu w roku szkolnym 2022/23:

 

Przewodniczący - Jakub Szczurowski.

Z-cy przewodniczącego - Anna Gniedziejko  i   Aleksandra Prokopczyk

Sekreterz -  Weronika Szczep

Opiekunem samorządu jest pani Bożena Sarosiek.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.