EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

ZŁOTA SZKOŁA 2013 – TO MY!

10 stycznia 2013 r. podczas uroczystego finału Ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych 2013 Perspektyw i Rzeczypospolitej, który odbył się w Warszawie, dyrektor Alina Kuptel otrzymała specjalny dyplom poświadczający, że Technikum Handlowo-Ekonomiczne znajduje się wśród NAJLEPSZYCH szkół technicznych w kraju. Według tegorocznego rankingu w ogólnej klasyfikacji znaleźliśmy się na 3 miejscu wśród białostockich szkół i na 39 miejscu w Polsce. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom, nauczycielom i absolwentom. Wyróżnienie to jest kolejnym obiektywnym potwierdzeniem wysokiej jakości naszej Szkoły!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.