EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

III kolejka w II lidze futsalu

17 grudnia 2012 r. rozegrana została kolejna kolejka w ramach II ligi futsalu. Nasi reprezentanci nie potrafią jak dotąd przełamać niemocy piłkarskiej i kolejny raz wracają na tarczy. Przeciwnicy z Łomży okazali się lepsi i zgarnęli komplet punktów.

Wyniki:

ZSEiO Łomża - ZSHE: 2 – 0

II LO Łomża - ZSHE: 7 – 4

„Ekonomik” wystąpił w składzie: Paweł Kupicz, Wojciech Malinowski, Karol Wróblewski,  Mateusz Kosakowski, Arkadiusz Cichoński, Rafał Owczarczyk, Krystian Parzych, Filip Jakiel, Maciej Tomaszuk, Dawid Gryc, Dariusz Zajkowski.

Opiekun zespołu: Tomasz Zieliński

Sekcje sportowe

Lekkoatletyka:
poniedziałek
15.30-17.00
Trener:
Krystyna
Danilczyk-Zabawska

 

Siatkówka dziewcząt:
środa
15.30-17.00
Trener:
Marta Dziedziul

 

Siatkówka chłopców:
wtorek
16.20-17.50
Trener:
Dariusz Zienkiewicz

media o nas

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.