EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Rozgrywki w III lidze siatkówki dziewcząt

5 grudnia 2012 r odbył się turniej siatkówki dziewcząt w ramach rozgrywek III ligi szkół ponadgimnazjalnych. Gospodarzami rozgrywek był Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych, który gościł zespoły z Rutki i Czyżewa. Rywalizacja była bardzo zacięta i niestety skończyła się porażką gospdarzy. Drużynę prowadziła pani Marta Dziedziul.

Oto wyniki:

ZSHE - ZSCKR Czyżew 1 - 2

ZSHE - Liceum Ogólnokształcące Rudka 1 - 2

Sekcje sportowe

Lekkoatletyka:
poniedziałek
15.30-17.00
Trener:
Krystyna
Danilczyk-Zabawska

 

Siatkówka dziewcząt:
środa
15.30-17.00
Trener:
Marta Dziedziul

 

Siatkówka chłopców:
wtorek
16.20-17.50
Trener:
Dariusz Zienkiewicz

media o nas

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.