EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Wyróżnienie ZSHE za działalność na rzecz praw człowieka przez Amnesty International Polska

Gala finałowa projektu „Prawa człowieka: TERAZ! To jest w Twoich rękach” /5 grudnia 2012 r./ w Warszawie skupiła niecodziennych gości:  Melody Ross-Sekretariat Międzynarodowy Amnesty International, Tomasz Skiba- departament zwiększania szans edukacyjnych MEN, Jabu Tugwana RPA, Cecile GregersenNielsen- Dania, Draginja Nadażdin- dyrektorka AI Polska, Mateusz Król- prezes zarządu AI Polska, Weronika Rokicka, Anna Kuczak, Agnieszka Kochanowicz- koordynatorki  projektów.

Członkowie 133 Szkolnej Grupy Amnesty International  profesjonalnie zaprezentowali swoje działania w ramach projektu, otrzymując zasłużone słowa uznania.

Stowarzyszenie Amnesty International Polska na ręce p. Lucyny Rojeckiej przekazało szczególne wyróżnienie dyrekcji i całej społeczności szkoły jako wyraz uznania za działalność na rzecz praw człowieka. Podkreślając zaangażowanie członków 133 SG AI w budowaniu społeczeństwa świadomego swoich praw, zmotywowanego do działania i gotowego zmieniać świat.

Projekt realizowany przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.