EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

II kolejka w II lidze futsalu

29 listopada 2012 r. w hali Zespołu Szkół Elektrycznych w Białymstoku rozegrana została II kolejka drugiej ligi futsalu. Pierwsze spotkanie ze szkołą z Moniek stał na bardzo wysokim poziomie. Wynik meczu zmieniał się do ostatnich sekund spotkania i zakończył się remisem 4 – 4. W drugim spotkaniu pomimo objęcia prowadzenia na początku meczu nie starczyło zespołowi sił i determinacji aby powalczyć o zwycięstwo. Lepszy okazał się gospodarz turnieju Zespół Szkół Technicznych z Białegostoku.

 Wyniki:

ZSOiZ Mońki - ZSHE: 4 – 4

ZST Białystok - ZSHE: 6 – 2

 „Ekonomik” wystąpił w składzie: Paweł Kupicz, Wojciech Malinowski, Karol Wróblewski,  Mateusz Kosakowski, Hubert Tarasiewicz, Krystian Parzych, Filip Jakiel, Maciej Tomaszuk, Dawid Gryc, Dariusz Zajkowski.

 Opiekun zespołu: Tomasz Zieliński

Sekcje sportowe

Lekkoatletyka:
poniedziałek
15.30-17.00
Trener:
Krystyna
Danilczyk-Zabawska

 

Siłownia:
czwartek
15.30-17.00
Trener:
Marcin Gogol

 

Siatkówka dziewcząt:
środa
15.30-17.00
Trener:
Marta Dziedziul

 

Siatkówka chłopców:
wtorek
16.20-17.50
Trener:
Dariusz Zienkiewicz

 

Piłka nożna:
czwartek:
15.30-17.00
Trener:
Wojciech Sokół

 

Aerobik sportowy:
wtorek:
16.20-17.50
Trener:
Piotr Sajda

media o nas

ośrodek karierykoło hotelarsko-turystyczne133 Szkolna Grupa Amnesty Internationalkumunoque

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.