EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

I kolejka w II lidze futsalu

Od porażki rozpoczęli nasi piłkarze zmagania w II lidze futsalu woj. podlaskiego. Mecz rozegrany został 25 października 2012 r.  na hali sportowej Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych. Przeciwnik – XI Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku – okazał się lepiej przygotowany i zorganizowany, co przełożyło się na wynik całego spotkania.

Wynik:

ZSHE – XI LO: 2 – 5

„Ekonomik” wystąpił w składzie: Paweł Kupicz, Wojciech Malinowski, Arkadiusz Cichoński, Karol Wróblewski,  Mateusz Kosakowski, Hubert Tarasiewicz, Rafał Owczarczyk,  Piotr Frąckiewicz, Damian Bruliński, Krystian Parzych, Filip Jakiel, Maciej Tomaszuk, Lucjan Wasiluk.

Opiekun zespołu: Tomasz Zieliński

Sekcje sportowe

Lekkoatletyka:
poniedziałek
15.30-17.00
Trener:
Krystyna
Danilczyk-Zabawska

 

Siłownia:
czwartek
15.30-17.00
Trener:
Marcin Gogol

 

Siatkówka dziewcząt:
środa
15.30-17.00
Trener:
Marta Dziedziul

 

Siatkówka chłopców:
wtorek
16.20-17.50
Trener:
Dariusz Zienkiewicz

 

Piłka nożna:
czwartek:
15.30-17.00
Trener:
Wojciech Sokół

 

Aerobik sportowy:
wtorek:
16.20-17.50
Trener:
Piotr Sajda

media o nas

ośrodek karierykoło hotelarsko-turystyczne133 Szkolna Grupa Amnesty Internationalkumunoque

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.