EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Licealiada miasta Białegostoku w tenisie stołowym chłopców

19 listopada 2012 r. reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w Licealiadzie miasta Białegostoku w tenisie stołowym. Losowanie nie było dla nas szczęśliwe i już w pierwszej rundzie rozgrywek nie uniknęliśmy konfrontacji z silnym przeciwnikiem – V Liceum Ogólnokształcącym. Po porażce trafiliśmy na Zespół Szkół Gastronomicznych, z którym po zaciętej walce poradziliśmy sobie. Kolejny rywal - Zespół Szkół Technicznych okazał się dla nas za mocny i tym samym zakończyliśmy rywalizację sportową na 9 – 12 miejscu.
Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych reprezentowali: Gryc Dawid kl. II c, Jaworowski Piotr kl. III c, Korol Paweł kl. II b, Lenczewski Rafał kl III c. Opiekunem zespołu był pan Krzysztof Humeńczyk.Sekcje sportowe

Lekkoatletyka:
poniedziałek
15.30-17.00
Trener:
Krystyna
Danilczyk-Zabawska

 

Siłownia:
czwartek
15.30-17.00
Trener:
Marcin Gogol

 

Siatkówka dziewcząt:
środa
15.30-17.00
Trener:
Marta Dziedziul

 

Siatkówka chłopców:
wtorek
16.20-17.50
Trener:
Dariusz Zienkiewicz

 

Piłka nożna:
czwartek:
15.30-17.00
Trener:
Wojciech Sokół

 

Aerobik sportowy:
wtorek:
16.20-17.50
Trener:
Piotr Sajda

media o nas

ośrodek karierykoło hotelarsko-turystyczne133 Szkolna Grupa Amnesty Internationalkumunoque

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.