EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Licealiada miasta Białegostoku w tenisie stołowym dziewcząt

W dniu 15 listopada 2012 r. w Szkole Podstawowej nr 21 w Białymstoku odbyła się licealiada wojewódzka tenisa stołowego dziewcząt. Stawką tych zawodów był awans do finałów województwa, gdzie prawo do startu miały 3 pierwsze drużyny szkół ponadgimnazjalnych grupy centralnej w/w zawodów.
Szkołę naszą reprezentowały: Aneta Kalmus kl. III a, Anna Skutnik kl. I c, Katarzyna Grzegorczyk kl. IV a, Bożena Zalewska kl. I a
Zawody rozpoczęły się pomyślnie dla nas. Nasze reprezentantki pokonały kolejno: X LO Białystok i XIV LO Białystok. Następnie musiałyśmy uznać wyższość tenisistek z II LO w Białymstoku, choć walka była wyrównana do samego końca. Kolejnym rywalem okazał się ponownie zespół z XIV LO Białystok, który drugi raz musiał przełknąć gorycz porażki z nami. Trzecia wygrana w turnieju zagwarantowała nam grę o 3 miejsce z mocnym przeciwnikiem, tj. Zespołem Szkół Rolniczych w Białymstoku.


"Dopóki walczysz-wygrywasz" Tak było do końca zaciętej rywalizacji o możliwość gry w wielkim finale w Suchowoli. Niestety przeciwnik w tym dniu był lepszy. Ostatecznie reprezentantki naszej szkoły zajęły wysokie 4 miejsce, ocierając się o przysłowiowe "pudło".
Gratulujemy naszym dziewczętom wyniku. Swoją postawą pokazały, że zawsze gra się do końca. Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkół na zawodach i życzymy w przyszłym roku wejścia do finału. Ostateczna kolejność w turnieju: I miejsce: V LO Białystok, II miejsce: II LO Białystok, III miejsce: ZSR Białystok, IV miejsce: ZSH-E Białystok. Opiekunem zespołu była pani Marta Dziedziul. GRATULUJEMY!!!

Sekcje sportowe

Lekkoatletyka:
poniedziałek
15.30-17.00
Trener:
Krystyna
Danilczyk-Zabawska

 

Siatkówka dziewcząt:
środa
15.30-17.00
Trener:
Marta Dziedziul

 

Siatkówka chłopców:
wtorek
16.20-17.50
Trener:
Dariusz Zienkiewicz

media o nas

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.