EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Uroczyste zakończenie projektu „Groźba czy służba społeczeństwu - poznajemy misję służb mundurowych”

30.10.2012r. w gościnnych progach internatu (ukłony w stronę p. E. Górskiej) gości przywitało trio akordeonowe (w składzie: S. Szubzda, K. Dmochowki, K. Stalewski ) Zespołu Szkół Muzycznych im. I. Paderewskiego w Białymstoku z klasy akordeonu prof. B. Obryckiego i prof. J. Kozłowskiego. Prezentację multimedialną z zadań projektowych przedstawili członkowie szkolnej grupy AI.

DOSTOJNI GOŚCIE z Komendy Wojewódzkiej Policji , Komendy Miejskiej Policji, Straży Miejskiej, Solid Security, Stowarzyszenia Amnesty International Polska (p.W. Rokicka- koordynator projektu), wychowawcy, sympatycy, zawsze wierna i wspierająca Dyrekcja ZSHE obdarowani zostali szczególnymi podziękowaniami. Pozostaliśmy w nadziei, że płomień współpracy pozwoli nadal dokonywać pozytywnych zmian w środowisku szkolnym i lokalnym.

Prawa człowieka to dużo więcej niż dokumenty i regulacje prawne, są częścią naszego codziennego życia. Życia funkcjonariuszy i cywilów. Obustronne zrozumienie, wiedza i dobra współpraca mogą uczynić nasze środowisko bezpiecznym. A to przecież podstawowa potrzeba każdego człowieka.

Angeliko, Julko, Justyno, Karino, Bogusiu, Agnieszko, Erneście, Kamilu, Rafale, Jakubie, Rafale widzicie więcej i macie odwagę kroczyć szybciej. To bardzo cenne. Dziękuję za oddanie podczas tworzenia i realizacji projektu. 

Opiekun 133 SG AI  Lucyna Rojecka

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.