EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Groźba czy służba społeczeństwu – poznajemy misję służb mundurowych


Wrzesień  i październik 2012r. okazały się miesiącami intensywnych spotkań z funkcjonariuszami białostockich służb mundurowych w ramach projektu „Groźba czy służba społeczeństwu –poznajemy misję służb mundurowych”

.Krótka statystyka:

5.09.2012r./warsztaty 133 SG AI/- aspirant  Joanna Rzepniewska i aspirant Robert Ćwikowski Wydział. Prewencji Komendy Wojewódzkiej  Policji w Białymstoku

6.09.2012r./aula kl.III a,IIc/-/- aspirant Joanna Rzepniewska i aspirant  Robert Ćwikowski Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej  Policji w Białymstoku

25.10.2012r./młodzież internatu ZSHE/-  aspirant Robert Ćwikowski Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej  Policji w Białymstoku. Współpraca  trwa.

12.09.2012r. /Warsztaty 133 SG AI/ -rzecznik Straży Miejskiej p. Jacek Pietraszewski

13.10.2012r. /aula kl.III c, IIa/-starszy inspektor Straży Miejskiej p .Jacek Olech

16-21.09.2012r.-obóz praw człowieka w Wiśle

17.10.2012r./warsztaty 133 SG AI/-sierżant sztabowy Marcin Gawryluk Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku

22.10.2012r./kl.IVd/- sierżant sztabowy Edyta Wilczyńska Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku

24.10.2012r./warsztaty 133 SG AI/-p Marcin Dziewiątkowski Ochrona Solid Security Białystok

Spotkania pozwoliły nam odejść od stereotypów dotyczących zawodu policjanta, strażnika miejskiego. Przygotowały nas  do dobrej współpracy ze służbami w przestrzeni publicznej.  Mamy nadzieję, że wielu  z nas poznało misję służb mundurowych i na trwale zmieniło swoje podejście do funkcjonariuszy. Echa spotkań w załączonej prezentacji. 133 SG AI

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.