EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Seminarium podsumowujące „Mój pomysł na biznes” – Biebrza’ 2012

8 listopada 2012 r. w auli naszej szkoły odbyła się konferencja podsumowująca wyjazd edukacyjny nad Biebrzę „Mój pomysł na biznes” w ramach projektu „Nauki ścisłe priorytetem społeczeństwa opartego na wiedzy”. Wzięli w niej udział nie tylko uczniowie i nauczyciele uczestniczący w projekcie, ale również goście z innych szkół, którzy mają jeszcze przed sobą podobne spotkanie z agroturystyką. Seminarium poprowadziła pani Elżbieta Golińska, która zabrała wszystkich obecnych w multimedialną podróż nad Biebrzę. Pełna humoru prezentacja spodobała się uczestnikom seminarium, o czym świadczyły gromkie brawa. Głos zabrała również pani Barbara Gołubowska – koordynator projektu i kierownik wycieczki. Następnie uczestnicy wyjazdu edukacyjnego otrzymali certyfikaty, które wręczyła pani Renata Lubas. Najbardziej emocjonującym momentem seminarium było ogłoszenie wyników konkursu, który stanowił końcowy etap projektu. Zadaniem uczniów było przygotowanie i zaprezentowanie, w formie papierowej i multimedialnej swojego pomysłu na biznes w ramach działalności agroturystycznej. Kryteria oceny prac obejmowały m.in.: oryginalność i pomysłowość, kompletność dokumentacji, zaangażowanie i oczywiście poprawność merytoryczną.

Ogłaszając wyniki, pani Elżbieta Golińska stopniowo budowała napięcie, rozpoczynając od wyróżnień, które otrzymali:

  • Monika Dziadel, Joanna Fiedorczuk i Anna Kiełbaszewska z klasy III f;
  • Wioletta Luckin, Izabela Sakowicz i Paweł Paszko z klasy IV c;
  • Joanna Dobrowolska, Barbara Gruszkowska i Hubert Bojar z klasy IV f;

a kończąc na miejscach nagrodzonych:

I m-ce – Adrian Cyruk, Wojciech Korsak, Patryk Makowski i Jakub Nitkiewicz z klasy IV d;

II m-ce -  Izabela Sarosiek i Justyna Czech z klasy IV e;

III m-ce – Joanna Kruk, Dominika Dzieniszewska i Łukasz Kuźmicki z klasy IV f;

Nagrody w postaci nowoczesnych tabletów za pierwsze trzy miejsca wręczyła pani Dyrektor Alina Kuptel, która gratulowała uczniom zaangażowania i życzyła sukcesów w dalszej edukacji.

Wyjazd edukacyjny nad Biebrzę był cenną lekcją praktyki i niezapomnianym doświadczeniem nie tylko edukacyjnym i poznawczym, ale również życiowym. Młodzież wykorzystała ten czas na integrację oraz wspaniale połączyła aspekt dydaktyczny z odpoczynkiem i zabawą.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.