EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Mistrzostwa "Ekonomika" w tenisie stołowym

24.10.2012 r. odbyły się Mistrzostwa "Ekonomika" w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Wzięło w nich udział siedemdziesięciu uczniów, odbyło się ok.130 pojedynków. Mistrzowie z poprzedniego roku nie zawiedli i udowodnili swoją klasę. Mistrzami szkoły zostali ponownie Aneta Kalmus i Rafał Lenczewski.

II miejsce zajęła Anna Skutnik z I c, III miejsce Katarzyna Grzegorczyk z IV a, IV miejsce Bożena Zalewska z I a. Wśród chłopców II miejsce zajął Dawid Gryc z II c, III miejsce Piotr Jaworowski z III c, IV miejsce Paweł Korol z II b.

Sekcje sportowe

Lekkoatletyka:
poniedziałek
15.30-17.00
Trener:
Krystyna
Danilczyk-Zabawska

 

Siłownia:
czwartek
15.30-17.00
Trener:
Marcin Gogol

 

Siatkówka dziewcząt:
środa
15.30-17.00
Trener:
Marta Dziedziul

 

Siatkówka chłopców:
wtorek
16.20-17.50
Trener:
Dariusz Zienkiewicz

 

Piłka nożna:
czwartek:
15.30-17.00
Trener:
Wojciech Sokół

 

Aerobik sportowy:
wtorek:
16.20-17.50
Trener:
Piotr Sajda

media o nas

ośrodek karierykoło hotelarsko-turystyczne133 Szkolna Grupa Amnesty Internationalkumunoque

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.