EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

„Mój pomysł na biznes” – Warmia i Mazury

W dniach 20 - 26 października 2012 r. odbył się wyjazd pod hasłem „Mój pomysł na biznes” w ramach realizacji projektu „Nauki ścisłe priorytetem społeczeństwa opartego na wiedzy” . Młodzież z Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych oraz czterech szkół współpracujących (Zespołu Szkół Elektrycznych, Zespołu Szkół Mechanicznych, IV Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku oraz Zespołu Szkół Zawodowych w Hajnówce) uczestniczyła w warsztatach, podczas których rozwijała kompetencje przedsiębiorcze.

Uczniowie poznawali ofertę turystyczną regionu mazurskiego pod kątem założenia własnej działalności gospodarczej, poprzez bezpośredni kontakt z przedsiębiorstwami agroturystycznymi, m.in. proponującymi program kulinarny, historyczny czy też typowo turystyczny. Codziennie przez pięć godzin uczestniczyli w zajęciach z zakresu zakładania działalności gospodarczej. Innowacyjna metoda kształcenia zaowocowała wypracowaniem przez uczniów ciekawych biznes planów. Na najciekawszy biznes plan został ogłoszony konkurs którego rozstrzygnięcie nastąpi do końca listopada 2012 r.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.