EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Warsztaty ekologiczne w Karpaczu

Czterdziestu pięciu uczniów i pięciu opiekunów z Białegostoku: Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych, Zespołu Szkół Gastronomicznych, Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych oraz Augustowskiego Centrum Edukacyjnego w Augustowie wzięło udział w warsztatach ekologicznych, które odbyły się w dniach 7-10 października 2012 roku w Karpaczu. Wyjazd organizowany był w ramach projektu „Nauki ścisłe priorytetem społeczeństwa opartego na wiedzy”.


Celem wyjazdu było podniesienie świadomości ekologicznej uczniów. Młodzież uczestniczyła warsztatach biologicznych, geograficznych i z przedsiębiorczości. Uczestnicy wyjazdu diagnozowali zagrożenia środowiska naturalnego regionu oraz tworzyli model turystyki zrównoważonej środowiska lokalnego.

Uczestnikom wyjazdu w trakcie całego pobytu towarzyszyła piękna pogoda, wspaniałe krajobrazy Karkonoskiego Parku Narodowego oraz miła atmosfera tworzona przez uczniów, jak i nauczycieli.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.