EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Indywidualne biegi przełajowe

W dniu 18.10.2012 roku na w lesie na Pietraszach odbyły się indywidualne  biegi przełajowe.  Są to bardzo męczące zawody w których, sportowcy muszą pokazać swoją wolę walki i determinację w pokonywaniu kolejnych przeszkód wytworzonych przez naturę. Ważne jest aby umiejętnie rozłożyć siły i pokonać jak najwięcej przeciwników. Są w naszej szkole uczniowie, którzy nie boją się podjąć tego wyczerpującego zadania: Kamil Bugieda (Ia), Kamil Judycki (IIc), Adam Trusiak (IId), Piotr  Zalewski (IIa), Jakub Sieńko (IId), Mateusz Wądołowski (IIIa), Bartłomiej Młodzianowski ( IIIa),  Patyrcja Ostrowska (IVf), Karolina Grabowska (IIa), Dominika Oleksza (IIa), Ewelina Krukiel (IIb). Gratulujemy sportowej rywalizacji i  pokonania własnych słabości.

Sekcje sportowe

Lekkoatletyka:
poniedziałek
15.30-17.00
Trener:
Krystyna
Danilczyk-Zabawska

 

Siatkówka dziewcząt:
środa
15.30-17.00
Trener:
Marta Dziedziul

 

Siatkówka chłopców:
wtorek
16.20-17.50
Trener:
Dariusz Zienkiewicz

media o nas

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.