EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Sezon lekkoatletyczny za nami!

W sobotę 29 września 2012 r. na białostockim „zwierzyńcu” odbyła się liga lekkoatletyczna szkoł ponadgimnazjalnych. Nie zabrakło tam oczywiście sportowców z Ekonomika.  Z roku na rok plasujemy się na coraz to wyższych miejscach, co mobilizuje nas do jeszcze cięższej pracy. Nasi lekkoatleci wypadli na dobrym poziomie, na co bez wątpienia miała wpływ praca włożona przez panią Krystynę Danilczyk-Zabawską. Dziękujemy młodzieży  za sportowy trud!

Najlepsze wyniki osiągnęli: Ewelina Śliwowska w rzucie dyskiem, Karol WróblewskiMonika Łabowicz i Magdalena Wasiluk - pchnięciu kulą, Grzegorz Puchalski - 100m, Damian Maziejko, Magdalena Gieniusz, Ewa Rygasiewicz -rzut oszczepem, Mateusz Wądołowski, Piotr  Zalewski – 400m. Serdecznie gratulujemy!

Sekcje sportowe

Lekkoatletyka:
poniedziałek
15.30-17.00
Trener:
Krystyna
Danilczyk-Zabawska

 

Siłownia:
czwartek
15.30-17.00
Trener:
Marcin Gogol

 

Siatkówka dziewcząt:
środa
15.30-17.00
Trener:
Marta Dziedziul

 

Siatkówka chłopców:
wtorek
16.20-17.50
Trener:
Dariusz Zienkiewicz

 

Piłka nożna:
czwartek:
15.30-17.00
Trener:
Wojciech Sokół

 

Aerobik sportowy:
wtorek:
16.20-17.50
Trener:
Piotr Sajda

media o nas

ośrodek karierykoło hotelarsko-turystyczne133 Szkolna Grupa Amnesty Internationalkumunoque

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.