EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Pierwszy dzwonek i…

  … gotowość funkcjonariuszy służb mundurowych do współpracy w ramach projektu realizowanego przez 133 SG Amnesty International. Radośnie przywitaliśmy na inauguracji nowego roku szkolnego gości z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej w Białymstoku asp. p. Joannę Rzepniewską, asp. p. Roberta Ćwikowskiego, Rzecznika Straży Miejskiej p. Jacka Pietraszewskiego, z Ochrony Solid Security p. Mariana Dziewiątkowskiego. Apel z-cy Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Adama Petelskiego dotyczący bezpieczeństwa dzieci i młodzieży odczytał p. R. Ćwikowski.
  Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej w Białymstoku zapraszają młodzież na pierwsze spotkanie warsztatowe 5.09.2012 r. (godz. 14.30, sala 52).
  Swoje pytania przekazujcie anonimowo drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Odpowiedzi uzyskacie w trakcie kolejnych spotkań (wrzesień-październik).
Dobrze wykorzystajcie obecność kompetentnych i życzliwych osób w mundurze!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.