EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Z klasy do kasy

Sukces uczniów Technikum Handlowo-Ekonomicznego w Białymstoku
w Ogólnopolskim Konkursie Ekonomicznym „Z klasy do kasy”

23 czerwca 2012r. w Warszawie odbył się finał Ogólnopolskiego Konkursu Ekonomicznego „Z klasy do kasy”.

Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy o rynku kapitałowym, a przede wszystkim kształtowanie umiejętności praktycznych w zakresie inwestowania i oszczędzania.

Do konkursu zgłosiło się ponad 7 tysięcy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całej Polski, a w finale spotkali się zwycięzcy z 16 województw. Województwo podlaskie godnie reprezentował zespół uczniów naszej szkoły w składzie: Paweł Antoniuk, Krzysztof Bergiel, Paweł Paszko.

Wysoki poziom kompetencji naszych uczniów sprawił, że byli faworytami do końca. Konkurs został rozstrzygnięty dopiero pytaniami testowymi, w dogrywce. Wspaniali inwestorzy ZSHE zostali wicemistrzami Polski. Swój sukces w dużej mierze zawdzięczają Pani Grażynie Łapinie, która przygotowała uczniów i wspierała podczas trwania konkursu. GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów na giełdzie!!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.