EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Justyna Majewska laureatką VI ogólnopolskiej edycji konkursu„Młodzi Przeciwko Patologiom Społecznym"

4 czerwca 2012 r. odbyły się finały ogólnopolskiego konkursu „Młodzi Przeciwko Patologiom Społecznym”. Miło nam poinformować, że nasza uczennica Justyna Majewska z klasy I a – zdobyła II miejsce w kategorii „Myślenie Obrazem”. Gratulujemy Justyno!

Celem konkursu jest zainteresowanie uczniów oraz nauczycieli problematyką twórczej profilaktyki środowiskowej oraz wyłonienie i wyszkolenie młodzieżowych liderów środowiskowych. Zadaniem ich będzie prowadzenie profilaktycznej działalności kulturotechnicznej – plastycznej, muzycznej, teatralnej lub sportowej w ramach wspólnie tworzonych Klubów PEDAGOGIUM w środowisku swoich rówiesników. Prace w tegorocznej edycji konkursu „Młodzi Przeciwko Patologiom Społecznym” były poświęcone problematyce współczesnych problemów młodych ludzi w Polsce.

Dziękujemy Pani Marcie Szargiej i Pani Karolinie Fiertek-Pietruszce za przygotowanie uczennicy i wsparcia jakiego udzieliły Justynie.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.