EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Z wizytą w hotelach CRISTAL i BRANICKI

W dniu 21 maja 2012 r. nasza klasa hotelarska – I d uczestniczyła w wycieczce zawodowej do dwóch białostockich hoteli: trzy-gwiazdkowego Hotelu Cristal oraz cztero-gwiazdkowego Hotelu Branicki. Uczniowie wraz z nauczycielkami – Panią Wiolettą Wilda i Panią Renatą Lubas zapoznali się ze strukturą organizacyjną  obiektów oraz pracą w dziale służby pięter. Piękne hotelowe wnętrza  oraz  bardzo życzliwe przyjęcie przez kadrę zarządzającą  zrobiły olbrzymie wrażenie na młodzieży, która tajniki umiejętności i wiedzy hotelarskiej poznaje w najlepszych białostockich hotelach.