EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Z wizytą piłkarską w GRODNIE!

Bardzo ciekawym i emocjonującym akcentem tegorocznego sezonu piłkarskiego był mecz rozegrany za naszą wschodnią granicą na terytorium Białorusi. 22 maja 2012 r. spotkały się reprezentacja Grodzieńskiego Koledżu Handlowego i drużyna Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych w Białymstoku.

Mecz był bardzo wyrównany, w którym żadna z drużyn nie potrafiła zdobyć  przewagi pozwalającej na pewne rozstrzygnięcie spotkania na swoją korzyść. Koniec spotkania należał jednak do gospodarzy, którzy 2 bramkami w ostatnich minutach przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 12 – 10 dla młodzieży z Białorusi.

Zespół „Ekonomika” wystąpił w składzie: Piotr Jarocki, Paweł Kupicz, Wojciech Malinowski,  Mateusz Kosakowski, Arkadiusz Cichoński, Hubert Tarasiewicz.

Opiekun zespołu: Tomasz Zieliński

Sekcje sportowe

Lekkoatletyka:
poniedziałek
15.30-17.00
Trener:
Krystyna
Danilczyk-Zabawska

 

Siatkówka dziewcząt:
środa
15.30-17.00
Trener:
Marta Dziedziul

 

Siatkówka chłopców:
wtorek
16.20-17.50
Trener:
Dariusz Zienkiewicz

media o nas

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.