EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Konferencja

24 maja 2012 r. w Zespole Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika odbyła się konferencja podsumowująca cykl zajęć realizowanych w projekcie "Nauki ścisłe priorytetem społeczeństwa opartego na wiedzy". Podczas konferencji głos zabrały: Koordynator projektu Pani Barbara Gołubowska, Asystent koordynatora ds. merytorycznych Pani Beata Wiśniewska-Lewoc, Asystent koordynatora ds. organizacyjnych Pani Katarzyna Wieliczko.Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele Urzędu Miejskiego Departamentu Edukacji w osobie pani Agnieszki Kasprzak, Kuratorium Oświaty w osobie Pani Wizytator Elżbiety Kamińskiej. Gościliśmy Panią Dyrektor Centrum Edukacji Nauczycieli  Krystynę Grabowską oraz Panią Dyrektor Miejskiego Ośrodka Doradztwa Metodycznego Marię Jolantę Ambrożej.

W konferencji wzięli udział przedstawiciele ośmiu szkół zaproszonych do współpracy, w których w kolejnym etapie projektu będzie realizowane testowanie produktu finalnego - metodologii nauczania przedmiotów ścisłych i podstaw przedsiębiorczości.


Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.