EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Karolina Olszewska finalistką Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej!

W dniach 17-20 kwietnia 2012 roku odbył się w Kołobrzegu finał IV Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej, w której wzięło udział 38 uczniów z całej Polski. Wśród nich była nasza uczennica Karolina Olszewska z klasy 4f, która decyzją Centralnej Komisji Oceniającej otrzymała tytuł finalisty i tym samym została zwolniona z pisemnej części egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Obok „olimpijskich” zmagań (test i część praktyczna) uczestnicy Olimpiady mogli wziąć udział w przygotowanych przez organizatorów licznych atrakcjach, tj.: zwiedzanie hoteli Sand****, Marine*****, Aquarius***** i Arka Medical SPA**** w Kołobrzegu, spływ łodziami flisackimi po rzece Parsęcie oraz uroczysta kolacja z pokazem tańca towarzyskiego.

Gratulujemy Karolino i życzymy powodzenia na maturze!

Marta Spisak

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.