EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Początek wiosny lekkoatletycznej to tradycyjnie Sztafetowe Biegi Przełajowe. W tym roku szkolnym rozegrane zostały 4 kwietnia 2012 r. oczywiście na białostockich Pietraszach.. „Ekonomik” godnie reprezentowali:

Zespół dziewcząt: Karolina Grabowska IA; Martyna Dąbrowska IA; Urszula Słomińska IC; Agnieszka Żukowska ID; Ewelina Krukiel  ID; Magdalena Pokało IIIC; Patrycja Ostrowska IIIF; Joanna Dobrowolska IIIF; Karolina Łubińska IVD; Justyna Muczyńska IVE; Wioletta Maciejczuk IIIA.

Zespół chłopców: Arkadiusz Sienkiewicz IC; Bartłomiej Młodzianowski IIA; Adam Gajowniczek IIA; Kamil Judycki IC; Jakub Pylik ID; Dariusz Zajkowski ID; Adam Trusiak ID; Piotr Sawicki IIE; Krzysztof Prochacki IIIF; Bartłomiej Radziszewski  IVB; Piotr Zalewski IA.

Gratulujemy zawodnikom  sportowej postawy i walki fair play.

Krystyna Danilczyk-Zabawska

Sekcje sportowe

Lekkoatletyka:
poniedziałek
15.30-17.00
Trener:
Krystyna
Danilczyk-Zabawska

 

Siłownia:
czwartek
15.30-17.00
Trener:
Marcin Gogol

 

Siatkówka dziewcząt:
środa
15.30-17.00
Trener:
Marta Dziedziul

 

Siatkówka chłopców:
wtorek
16.20-17.50
Trener:
Dariusz Zienkiewicz

 

Piłka nożna:
czwartek:
15.30-17.00
Trener:
Wojciech Sokół

 

Aerobik sportowy:
wtorek:
16.20-17.50
Trener:
Piotr Sajda