EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

VI Wiosenny Turniej Piłki Nożnej

Tradycyjnie wczesną wiosną „Ekonomik” uczestniczył w organizowanym  przez Zespół Szkół Elektrycznych Wiosennym Turnieju Piłki Nożnej.  To już VI edycja zmagań zaprzyjaźnionych szkół. Z turnieju na turniej poziom rywalizacji staje się coraz wyższy a o trofeum coraz ciężej.

Nasi piłkarze ostatnimi czasy przyzwyczaili nas do zwycięstw i sukcesów. Cieszymy się, że na razie nie zwalniają i w mocno obsadzonym, dwudniowym turnieju zajęli III miejsce pokonując w „małym finale” po bardzo zaciętym, wyrównanym i emocjonującym meczu „Budowlankę”  3 – 2.

Gratulacje Panowie!!! Zespół „Ekonomika” wystąpił w składzie: Piotr Jarocki, Paweł Kupicz, Wojciech Malinowski,  Mateusz Kosakowski, Hubert Tarasiewicz, Rafał Owczarczyk, Damian Bruliński, , Piotr Frąckiewicz. Pozdrawiamy Karola Wróblewskiego, Krystiana Parzycha i Arkadiusza Cichońskiego, którzy chorują i leczą kontuzje.

Opiekunowie zespołu: Marcin Gogol, Tomasz Zieliński

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.