EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Sukces w Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich!


Aneta Malko uczennica klasy IV c zakwalifikowała się do ogólnopolskiego finału Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich. Aneta jest już zwolniona z części pisemnej Egzaminu Potwierdzającego Kwalifikacje Zawodowe. Trzymamy kciuki, mając nadzieję na sukces w finałach 19 i 20 kwietnia w Krakowie.


Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.