EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród uczniów

12 marca 2012 r. o godzinie 16.00 w auli Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych w Białymstoku odbyła się  konferencja, której tematem przewodnim była współpraca z pracodawcami i ludźmi sukcesu w ramach kształtowania postaw przedsiębiorczych wśród uczniów. Organizatorami konferencji była Dyrekcja Szkoły oraz Zarząd i osoby realizujące projekt „Nauki ścisłe priorytetem społeczeństwa opartego na wiedzy”. Wzięli w niej udział zaproszeni goście, przedstawiciele pracodawców: pani Anna Narel reprezentująca Hotel Podlasie, pani Marta Sosnowska z Wojewódzkiego Urzędu Pracy, pani Katarzyna Minko z Makro Cash & Carry Polska SA, pani Irena Zajko z Pierwszego Urzędu Skarbowego w Białymstoku.


Spotkanie to odbyło się w ramach „Tygodnia na Rzecz Kariery”,  w ramach którego młodzież gimnazjalna, rodzice oraz wszyscy zainteresowani rozwojem szkolnictwa zawodowego mogli zapoznać się z osiągnięciami oraz ofertą edukacyjną jaką „Ekonomik” przygotował dla swoich przyszłych uczniów.
Na zakończenie konferencji wszyscy jej uczestnicy zaproszeni zostali na poczęstunek przygotowany przez „Hotel Podlasie”.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.