EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Piłka nożna - jesteśmy w II lidze!

22 lutego 2012 r. ostatnie starcie naszych piłkarzy w VI turnieju III ligi futsalu woj. podlaskiego pokazało charakter i determinację naszych piłkarzy. Dwa ciężkie mecze ze szkołami z Łomży okazały się przepustką do II ligi. Gratulacje chłopaki!!!
Wyniki:
ZSHE vs. ZSOiT Łomża: 10 – 2
II LO Łomża vs. ZSHE: 4 – 5


„Ekonomik” wystąpił w składzie: Piotr Jarocki, Paweł Kupicz, Wojciech Malinowski, Arkadiusz Cichoński, Karol Wróblewski,  Mateusz Kosakowski, Daniel Gajdziński, Hubert Tarasiewicz, Rafał Owczarczyk, Damian Bruliński, Krystian Parzych.
Ze sportowym pozdrowieniem opiekun zespołu Tomasz Zieliński

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.