EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Licealiada woj. podlaskiego w łyżwiarstwie szybkim

Kolejny sukces naszych sportowców! II miejsce w licealiadzie woj. podlaskiego w łyżwiarstwie szybkim zawdzięczamy: Emilowi Paszko z klasy  III D, Krzysztofowi  Prochackiemu z klasy III F, Przemysławowi Szymkowskiemu z klasy III B, Piotrowi Zalewskiemu z klasy I A oraz  Markowi Aleksiejczykowi z klasy III D. Dziękujemy trenerowi Dariuszowi Zienkiewiczowi za przygotowanie drużyny i gratulujemy sukcesu!


Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.