EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Karolina Olszewska w etapie centralnym Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej!!!

11 stycznia 2012 roku odbył się w Warszawie Etap Okręgowy Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Wzięły w nim udział dwie uczennice naszej szkoły: Magdalena Jarosz z klasy 4e i Karolina Olszewska z klasy 4f. W tym roku tematem przewodnim OWH są „usługi dodatkowe jako czynnik atrakcyjności oferty obiektów noclegowych”. Eliminacje okręgowe polegały na rozwiązaniu 80 zadań testowych zamkniętych, sprawdzających wiadomości i umiejętności w zawodzie technik hotelarstwa. Do III Etapu (centralnego) OWH zakwalifikowało się 30 osób z najlepszymi wynikami ze wszystkich 8 okręgów (łącznie w całej Polsce w etapie okręgowym wzięło udział 317 uczniów).W tej finałowej 30-ce znalazła się również Karolina Olszewska!!

Jest to niewątpliwie ogromny sukces Karoliny, która systematycznie i rzetelnie przygotowywała się do tej olimpiady, a etap centralny OWH był jej marzeniem. Etap Centralny odbędzie się 17-20 kwietnia w Kołobrzegu. Składa się z części pisemnej (100 pytań testowych) oraz części praktycznej – obsługa gościa w recepcji i obsługa konsumenta w restauracji (obie w języku obcym)! Jest o co walczyć, gdyż oprócz tytułu „Mistrza Wiedzy Hotelarskiej” (1 miejsce), pozostali laureaci i finaliści zgodnie z regulaminem zwolnieni są z części pisemnej egzaminu zawodowego. Karolinie życzymy zatem powodzenia!Marta Spisak

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.