EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Certyfikaty

Ośrodek Kariery Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych został utworzony w ramach projektu "Multiwitamina przeciw bezrobociu - lokalna sieć Ośrodków Kariery" realizowanego przez Wyższą Szkołę Administracji Publicznej w Białymstoku. W 2005r. uzyskał rekomendację do realizowania akredytowanych usług Poradnictwa Kariery dla młodzieży. Jakość działań Ośrodka została potwierdzona Certyfikatem Jakości Lokalnych Ośrodków Kariery w zakresie standardu organizacyjnego w 2007r. i standardu merytorycznego w 2008r.


Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.