„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Kamil Masztak - reprezentant Polski, olimpijczyk, sprinter

Zdobył dotychczas dwa indywidualne medale mistrzostw Polski seniorów – w 2010 był 2 w biegu na 200 m podczas zawodów w Bielsku-Białej, a rok później zdobył brąz podczas mistrzostw kraju w Bydgoszczy w biegu na 100 metrów. Cztery razy stawał
na podium halowych mistrzostw kraju zdobywając w biegu na 200 m dwa oraz dwa brązy. Ma na koncie 5 medali młodzieżowych mistrzostw Polski. Podczas młodzieżowych mistrzostw Europy w 2005 indywidualnie dotarł do półfinału w biegu na 200 m, a wraz
ze sztafetą 4 x 100 m zajął 5. miejsce w finale. W czerwcu 2006 sięgnął po trzy złote medale międzynarodowych mistrzostw Izraela. Znalazł się, jako członek sztafety 4 x 100 m,
w składzie reprezentacji Polski na mistrzostwa świata w Osace (2007) oraz na igrzyska olimpijskie w Pekinie (2008). Reprezentant Polski w pucharze Europy oraz drużynowych mistrzostwach Europy.