EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Licealiada Miasta Białegostoku w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

W dniach 17-18 listopada 2011 r. odbyła się Licealiada Miasta Białegostoku
w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Wzięło w niej udział 24 szkoły. Ekonomik reprezentowali: Kalmus Aneta, Moroz Paulina, Muczyńska Justyna, Kwiatkowska Marta, Artur Idźkowski, Robert Korol, Mateusz Furmanek, Paweł Gryc.
Po zaciętych pojedynkach dziewczęta uplasowały się na 5 miejscu podczas. Chłopcom nie dopisało szczęście w losowaniu. Na starcie trafili na silną drużynę
z VI L.O. i w efekcie zajęli 15 miejsce.Sekcje sportowe

Lekkoatletyka:
poniedziałek
15.30-17.00
Trener:
Krystyna
Danilczyk-Zabawska

 

Siatkówka dziewcząt:
środa
15.30-17.00
Trener:
Marta Dziedziul

 

Siatkówka chłopców:
wtorek
16.20-17.50
Trener:
Dariusz Zienkiewicz

media o nas

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.