EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Kolejne spotkania na PB

W dniu 16.12.2011r uczniowie naszej szkoły brali udział w zajęciach na Politechnice Białostockiej w czasie których wysłuchali wykładu na temat „Wirtualna rzeczywistość- fotorealistyczna grafika 3D”, który poprowadził pan dr inż Paweł Tadejko.

Na spotkaniu, młodzież dowiedziała się w jaki sposób powstają obrazy trójwymiarowe, tworzy się filmy  3D, gry komputerowe oraz jak  technika ta wykorzystywana  jest  w różnych dziedzinach życia.

 Zajęcia odbyły się w ramach projektu „Nauki ścisłe priorytetem społeczeństwa opartego na wiedzy”.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.