EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Zajęcia na UwB

07.12.2011 r. uczniowie klasy IVa i IVb w ramach projektu „Nauki scisłe priorytetem społeczeństwa opartego na wiedzy” uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez nauczyciela akademickiego, dr Ewę Borak na temat: „Czy myślę i wypowiadam się logicznie?”. Ciekawy sposób rozwiązywania zadań sprawił, że czas minął niepostrzeżenie, a uczniowie skonstatowali, że lekcje matematyki prowadzone innowacyjnymi metodami mogą być przystępne, a nawet atrakcyjne!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.