EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Absolwenci

Szkoło, szkoło, gdy cię wspominam,
Tęsknota w serce się wgryza,
Oczy mam pełne łez.

Julian Tuwim, Nad Cezarem

Nasi absolwenci są prawnikami, urzędnikami administracji państwowej, ludźmi biznesu, nauczycielami, inżynierami, pracownikami reklamy. Grono naszych uczniów i absolwentów w sposób najbardziej zaszczytny reprezentuje Pan Ryszard Kaczorowski - ostatni Prezydent RP na uchodźstwie.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.