EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Gala IMPULS 2011

Już po raz szósty przedstawiciele Narodowego Banku Polskiego oraz Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości nagrodzili najbardziej przedsiębiorczych uczniów i nauczycieli w Polsce.

Podczas uroczystej gali IMPULS 2011, która odbyła się 18 listopada w Centrum Prasowym Foksal w Warszawie, najbardziej przedsiębiorczy uczniowie i ich nauczyciele otrzymali zasłużone wyróżnienia. Nagrody wręczali Barbara Szymczyk – Opiłka Dyrektor ds. Rozwoju Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości oraz Leszek Zemke Zastępca Dyrektora Departamentu Komunikacji i Promocji Narodowego Banku Polskiego.

W tegorocznej edycji Klubu Impuls w rankingu województwa podlaskiego, wśród nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych, najlepsi okazali się już po raz czwarty pedagodzy z naszej szkoły: Pani Grażyna Łapina, Pani Jolanta Korolczuk, Pani Wioletta Wilda i Pani Beata Wiśniewska-Lewoc.

Specjalnym gościem Gali „Impuls” był podróżnik Marek Kamiński, którego Fundacja organizuje z NBP konkurs „Bieguny ekonomii”. Jego uczestnicy mają opracować projekt wycieczki dla 10 osób wraz z biznesplanem i promocją. Zwycięzcy wezmą udział w prowadzonym przez słynnego polarnika obozie survivalowym. Zachęcamy do udziału w konkursie:).

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.